top of page
Search

Popis ergonosiča Zumbucca

ZUMBUCCA - slovenský hand made ergonosič na nosenie detí.

Je výškovo aj šírkovo nastaviteľný, vhodný od 4-6 týždňov do cca 3 rokov (3,5kg - max. 20kg).


Poloha nožičiek je v tzv.polohe M, ktorá podporuje správny vývoj kĺbov a správne držanie chrbtice.

Chrbtová opierka poskytuje dokonalú oporu chrbtici dieťatka. Mäkká výplň v okolí nožičiek zabezpečí dieťatku pohodlie a netlačí ho. V hornej časti sa nachádza zrolovaná kapucňa na fixáciu hlavičky, ak dieťatko v nosiči zaspí. Je nastaviteľná.


Dieťatko môžete nosiť vpredu, na chrbte a dokonca aj na boku. Vďaka dostatočne dlhým popruhom je vhodná na akýkoľvek typ postavy.

Popruhy si môžete pre pohodlnejšie nosenie na chrbte aj prekrížiť.Bedrový pás je istený sponou s poistkou proti náhodnému rozopnutiu. 

Rozmery:

Výška bez bedrové pásu: 32-44 cm Šírka chrbtovej časti v mieste bedrového pásu: 27-43cm Šírka popruhov - 8cm Dĺžka bedrového pásu - 65-150 cm

 

Prečo Zumbucca?


1. Originalita. Každý nosič je originál a neexistujú dva rovnaké. Je možnosť zvoliť si dizajn podľa vlastných predstáv, a teda nosič je šperkom nosiacej mamičky. V ponuke je: šatkový, bavlnený, vyšívaný, s motívom kresby...) 2. Variabilita. Zumbucca je výškovo a šírkovo nastaviteľná, vhodná od 4-6týždňa do cca 3 rokov, teda stačí jeden nosič na celé obdobie nosenia. 3. Doplnky. Ako jediný nosič ponúka možnosť výroby doplnkov (kapsička na bedrový pás, slintáčiky, vrecko na nosič, mini Zumbuccka) v rovnakom dizajne a vytvorenia tak štýlovej sady..

4.Ergonosič Zumbucca spĺňa medzinárodnú a kvalitatívnu normu pre ergonomické nosiče EN 13209-2:2015.

5. Kúpou tohto výrobku podporujete slovenského výrobcu.


 

DÔLEŽITÉ: Pred prvým použitím nie je potrebné nosič prať, nakoľko je od výrobcu expedovaný vypraný a nažehlený. Pri znečistení odporúčame nosič prať ručne alebo v pračke na 30ºC.


Používajte program na jemnú bielizeň alebo program na ručné pranie. Pracky majú byť pri praní zapnuté.Pri praní v pračke odporúčame vložiť nosič do vrecka na jemnú bielizeň.


Odstreďovanie na najnižších otáčkach. Nesušiť v sušičke.Nebieliť, nečistiť chemicky, používať aviváž. Žehlenie v prípade potreby na najnižšej teplote.


  • TIP: Žehlenie je jednoduchšie, ak nosič nie je po praní ešte úplne vysušený.

  • TIP: Používajte chrániče na popruhy, predídete tak zbytočnému znečisteniu.

  • TIP: Používajte jemné pracie prostriedky vhodné na detskú bielizeň.

 

Love to carry your baby with a #babycarrier but has a unique taste? Good news!

Zumbacca has special #babicarriers of your #dream. Dream BIG. Contact us. We make your dream come true by creating your own unique carrier according to your desire.


72 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page